melonga.org

2020 As Férfi Kézilabda Európa Bajnokság: Két Hosszabbítással Dőlt El A Kézilabda Eb Legizgalmasabb Meccse | 24.Hu

miskolc-futó-út-1

Csere: Asanin (kapus), Musa, Mamic 1, Cindric, Sipic, Sarac, Matanovic, Brozovic 1. Szövetségi kapitány: Lino Cervar Az eredmény alakulása. 5. p. : 1–3. 10. : 4–5. 15. : 6–8. 19. : 7–10. 28. : 11–10. 36. : 16–12. 44. : 16–15. 54. : 18–19. 58. : 20–20 Kiállítások: 4, ill. 4 perc Hétméteresek: 3/3, ill. 5/4 ÖSSZEFOGLALÓ A KÉPRE KATTINTVA részletes program és menetrend – a 2020-as osztrák, norvég, svéd közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokság adatbankja Miután a horvátok maratoni, nyolcvanperces elődöntőt játszottak a norvégokkal, benne volt a levegőben, hogy a címvédő spanyolok szétfutják majd őket a férfi kézilabda Európa-bajnokság döntőjében. Bár nem sok idő volt regenerálódni, a délszláv együttesek jellemzője, hogy bármilyen helyzetből képesek felállni, és a szívük viszi őket előre. A stockholmi Tele2 Aréna kétharmada ráadásul horvát szurkolókkal volt tele, akik hangerőben már akkor megnyerték a csatát, amikor a pályán még egyetlen labdapattintás sem történt. A horvátok összeszedték magukat az elmúlt két napban, az finálé első félidejében volt, hogy három góllal (10–7) is vezettek a torna legértékesebb játékosának választott Domagoj Duvnjak vezérletével, de a gyorsabban mozgó spanyolok még a szünetig fordítottak, és amikor a másodikban két perc leforgása alatt szereztek négy gólt, úgy tűnt, el is dőlt a meccs.

NEMZETKÖZI - 14. Férfi Európa-bajnokság 2020 - Középdöntők

1. 2020 as férfi kézilabda európa bajnokság sag 2020
  2. Külső visszapillantó tükör szétszerelése lyrics
  3. Vitathatatlan 4. - Piszkos játszma részletes műsorinformáció - film+ (HD) 2018.02.22 03:10 | 📺 musor.tv
  4. Használt fagyasztóláda 200 literes us
  5. Kálium foszfát műtrágya
  6. Akkumulátor töltésvezérlők és kapcsolók
  7. Legjobb fogyókúrás reggelik film
  8. Mamma Mia Food étlap, házhozszállítás | NetPincér.hu
  9. 11 módszer, amellyel átvernek a gyógykészítményekkel2
  10. Fogak: a szájüregben levő, a táplálék felaprózására szolgáló rágószervek. Részei: a fogmederben ülő foggyökér, a foghús, ill. a fogíny által körülvett fognyak és a száj üregbe nyúló korona. Állományán
  11. Ausztria munka szállással pároknak
  12. Veszelszki autóbontó - Alkatrészkeresõ
2020 as férfi kézilabda európa bajnokság sag 2020

Két hosszabbítással dőlt el a kézilabda Eb legizgalmasabb meccse | 24.hu

Spanyolország nyerte meg a férfi kézilabda Európa-bajnokságot azzal, hogy a döntőben 22–20-ra legyőzte Horvátországot. A címét megvédő együttes az első félidőben Gonzalo Pérez de Vargas becserélése (7–10) után vette magához a kezdeményezést, a szünet után már néggyel is vezetett (16–12), de a végjátékban így is fordítania kellett az újabb aranyéremhez. A horvátoknak pedig két olimpiai és egy világbajnoki cím után a harmadik Eb-döntőben is "csak" az ezüst jött össze. Küzdelmes mérkőzésen spanyol címvédés (Fotó: AFP) FÉRFI KÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG DÖNTŐ SPANYOLORSZÁG–HORVÁTORSZÁG 22–20 (12–11) Stockholm, Tele2 Aréna, 17 769 néző. V: Nikolov, Nacsevszki (északmacedónok) SPANYOLORSZÁG: Coralles – Solé 1, A. Dujshebaev 1, Morros, R. ENTRERRÍOS 3, Goni 1, A. Fernández 1. Csere: PÉREZ DE VARGAS (kapus), Aguinagalde 2, Sarmiento 2, MAQUEDA 3, A. GÓMEZ 5 (3), J. Canellas 2, Figureas 1, G. Guardiola, Arino. Szövetségi kapitány: Jordi Ribera HORVÁTORSZÁG: SEGO – Z. Horvat 2 (1), Stepancic 3, DUVNJAK 5 (3), Maric 3, Karacic 4, Mandic 1.

A horvát válogatott kétszeri hosszabbítás után 29-28-ra legyőzte Norvégia csapatát az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság elődöntőjében. A 16 ezer néző előtt lejátszott meccs első félidejében a horvátok rendkívül taktikusan védekeztek az esélyesebbnek tartott norvégok ellen, akik így nem tudták alkalmazni legnagyobb fegyverüket, a lerohanásokat. A sknadinávok védekezése viszont nem működött eléggé, a horvátok türelmes támadójátékkal 12-10-re nyerték az első félidőt. Az igazi dráma csak ezután jött, a norvégok, egy 5-1-es sorozattal fordítottak, de a hajrában a horvátok visszavágtak és rendkívül izgalmas végjáték alakult ki. Magnus Jöndal 27 másodperccel a rendes játékidő vége előtt egyenlített, a ráadásban pedig a norvégok nyertek – volna, ha Domagoj Duvnjak időntúli hétméteressel nem egyenlített volna. A további kétszer öt perc hosszabbításra volt szükség, ahol a skandinávok a döntőbe jutásért támadtak, ám a kimaradó helyzet utáni lerohanásból a horvátok szereztek győzelmet.

európa bajnokság

Lino Cervar együttese azonban még innen is felállt, miközben Ilija Brozovic és Marko Mamic a kispadról tüzelte szurkolóikat, a horvátok egygólos előnnyel futhattak neki az utolsó hat percnek. A döntés az utolsó percre maradt, huszonöt másodperccel a vége előtt a spanyolok jobbátlövője, Alex Dujshebaev a sánc alatt, laposan betalált kilenc méterről, így kialakult a 22–20-as végeredmény – ennyi idő alatt lehetetlen felállni kétgólos hátrányból, pláne, hogy Luka Stepancic gyors kísérletét még blokkolták is. "Inkább küzdős meccs volt, amelyen nagyon jó munkát végeztünk – mondta az Eb legjobb kapusának választott spanyol Gonzalo Pérez de Vargas, aki a fináléban is 42 százalékkal védett. – Eleinte ugyan voltak gondjaink, különösen az ellenfél beállójával, de az időkérés után összeállt a hatos falunk, és visszaállt a rend. A kulcspillanatokban összeszedettebbek voltunk, szerintem ennek köszönhető a siker. " Spanyolország lett az első válogatott tizennyolc év után, amely meg tudta védeni a címét, hatodik Eb-döntőjében a második győzelmét szerezve meg.